Pennsylvania

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Pennsylvania kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Pennsylvanias

See piirneb põhja New Yorgi osariigi ja Erie järvega, ida pool New Jersey ja Delaware'iga, lõuna suunas Marylandi ja Lääne-Virginiaga, lääne pool Ohio.

Kui otsite üsna kohta, kus ostu oma kinnisvara müügiks Pennsylvania võiks olla õige koht. Pennsylvania on tuntud kui Kveekeri riik ja asub Ameerika Ühendriikide kirde- ja kesk-Atlandi piirkondades.

See on kuulus Liberty Belli peakorteri poolest, kuid riik on palju pakkuda.

Pennsylvania, kuigi väiksem kui teistes riikides, on see üsna tihedalt asustatud. Suuruselt on riik 50-st järjestatud 33-st, kuid see on 5. kõige populaarsem.

Pennsylvania on hästi väljakujunenud võrreldes mõningate 13 USA ühe algse kolooniaga.

Riigi piirid on Erie järv ja Delaware'i suudmeala ning rannikul on üle 100 miili.

Pennsylvania on tööstusharu rikas riik. Mõned näited peamistest tööstustest, mis mõjutavad Pennsylvania majandust, on põllumajandus, hasartmängud, kino ja pangandus. Samuti on mõned ajaloolised näited terasetootjatest, eriti Pittsburghis.

Pennsylvanias on töötuse määr peaaegu tasakaalus riigi keskmisega, mis on terve normaalse turu näitaja. Praegu on riigi töötuse määr 4,8%, mis on eelmise aasta sama.

Pennsylvania näeb iga riigi kontol reitingu määrasid.

Pennsylvanias müüdava kinnisvara väärtused on ajavahemikul ühe kuu ja ühe aasta vältel kasvanud ning isegi viimase 18 aasta jooksul on nad kasvanud rohkem kui 78%. See tähendab, et 2000. aastal ostetud Pennsylvanias müüdav kinnisvara on selle väärtuse peaaegu kahekordistunud.

Pennsylvania kinnisvaraturul on 66% elanikest oma kodu.

Hinnapõhjus on ennustus äärelinnadele paljudes Pennsylvania osades.

2018. aasta on tõenäoliselt aasta, mil suurlinnapiirkondades elavate noorte suundumus kaob ja otsustab asuda mõistlikumate äärelinna elukohtade juurde.

Pennsylvania pakub laia valikut elupaiku tänapäevastest linnadest väiksematele ja maalilistele linnadele ning arvukatele tööstuslinnadele. Sellegipoolest on mõned linnad võimaluste mõttes näha.

Näiteks on Chesterbrook, PA. Chesterbrook on hinnatud parimaks elupaigaks Pennsylvanias, nii et see on ideaalne linn Pennsylvania müügiks.

Chesterbrooki maja keskmine väärtus on riigi keskmisest kõrgem, kuid üle 80% elanikest kuulub üüri osas nende juhtumi hulka. See on hea näitaja mõistliku tasakaalu kohta palkade ja majanduslike kulude vahel.

Houserville on veel üks suurepärane koht, kus elada. Houserville'i kinnisvaraturg on madalam kui ülejäänud riik, kuid linna peetakse suurepäraseks elupaigaks.

Suurenevate kuludega linnapiirkondades ja suurendades äärelinna linna soovi, on huvitav näha, kuidas Pennsylvania kinnisvaraturg toimub 2018. ja 2019. aastal.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 15438

Müük Villa, Pennsylvania, Filadelfia, Philadelphia, West Mount Airy,19119

879,246.61EUR
Müük
Villa

406.45 m²
Don ~ ~ ~s sMiss See armas, Quintessential Philadelphia Home seatud Serene Property! See kaunilt hooldatud Center Hall Colonial kiirgab oma esialgse v...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB